Stokrooie heeft een nieuw speeltuintje

In de Waterstraat in Stokrooie is een speeltuintje met vier nieuwe speeltoestellen geopend. Gelegen vlak aan de buitenschoolse kinderopvang ‘De Kleurdoos’. Het gebeurde in overleg met de basisschool Stokrooie.

De bedoeling van de Stad Hasselt is dat alle kinderen vrij toegang krijgen aan de speeltoestellen. Dat zij op een korte afstand van hun woonplaats samen kunnen spelen. Het speeltuig dat aan de buitenschoolse opvang staat wordt binnenkort ook vrij toegankelijke voor alle kinderen. De stad Hasselt voert nog enkele afwerkingen uit.  



Tekst en foto’s: Theo Vallons

 

Zoek in Stokrooie.be

Onze sponsors

Dagelijkse Weersvoorspelling voor Stokrooie

VRT NWS

"Een politieke beslissing, die de rechtsstaat geweld aandoet": Marine Le Pen reageert fel op veroordeling
"Een politieke beslissing". Dat zegt Marine Le Pen, het boegbeeld van de Franse uiterst rechtse partij Rassemblement National, over haar veroordeling. Le Pen trok in het tv-journaal van de Franse zender TF1 fel van leer tegen de uitspraak van de rechtbank om haar 5 jaar lang uit te sluiten van verkiezingen.
>> meer lezen